View Single Post
 
Reply
Posted 2005-08-27, 07:57 PM in reply to Jamesadin's post "My Parents Offered Two Choices..."
Go with option 2. It'd be a lot more cost effecient in the long run, because gas is going to be around $3/gallon any grade, and that is way too much money to be spending, but people still do it.
Old
Profile PM WWW Search
HandOfHeaven seldom sees opportunities until they cease to beHandOfHeaven seldom sees opportunities until they cease to beHandOfHeaven seldom sees opportunities until they cease to beHandOfHeaven seldom sees opportunities until they cease to be
 
 
HandOfHeaven